Op zaterdag 5 en zondag 6 april 2025 opent de Nederlandse glastuinbouwsector weer haar deuren tijdens Kom in de Kas! Dit jaarlijkse evenement geeft je een unieke kans om binnen te kijken bij kwekers en te ontdekken hoe onze groenten, bloemen en planten worden gekweekt.
Waar vindt Kom in de Kas plaats?
Dit jaar doen maar liefst 16 regio’s mee, verspreid door heel Nederland. In deze regio’s zetten diverse glastuinbouwbedrijven hun deuren open voor het publiek. Een unieke kans om zelf te zien waar al dat moois en lekkers vandaan komt! Klik hier voor de deelnemende locaties.
Groeiende Groene Liefde
Bij Kom in de Kas 2025 groeit onze Groene Liefde groter dan ooit. Samen bewonderen we de innovatie en passie in de kas, en ontdekken we de duurzame teelt van groenten, bloemen en planten. Hoe wordt een tomaat geteeld? Wat maakt Nederlandse bloemen zo bijzonder? Door het zelf te ervaren, groeit je waardering voor de sector én de mensen achter deze producten.
Kom kijken, leren en proeven!
Van rondleidingen en interactieve activiteiten tot proeverijen en inspirerende verhalen van kwekers – er is voor iedereen wat te beleven. Of je nu een doorgewinterde plantenliefhebber bent of gewoon nieuwsgierig naar de wereld achter het glas, je bent van harte welkom!