6 oktober 2026 @ 18:00 - 22:00

AI als wapen: het sterkste hulpmiddel voor ondernemers óf het favoriete gereedschap van cybercriminelen?

Met een ervaringsverhaal van Odido over de recente hack, oud-MIVD-directeur Pieter Cobelens over cyberdreigingen en bestsellerschrijver en onderzoeksjournalist Maria Genova over mogelijkheden van AI. De avond wordt geopend door burgemeester Tjapko Poppens van gemeente Amstelveen.

Pieter Cobelens ©Walter Kallenbach Speakers Academy 5Maria Genova 1

De digitale wereld ontwikkelt zich razendsnel. Door geopolitieke onrust, snelle ontwikkeling van artificiële intelligentie (AI) en een verschuiving van criminaliteit van fysieke naar digitale wereld, is het belangrijker dan ooit dat ondernemers zich bewust zijn van kansen en risico’s die digitalisering met zich meebrengt. Wat zijn de laatste ontwikkelingen in de digitale wereld? Hoe kun je AI inzetten om je bedrijfsprocessen te verbeteren? En waar moet je voor waken?

Mis deze unieke avond niet!
Deze bijeenkomst is geschikt voor ondernemers van alle cyberniveaus uit Amsterdam-Amstelland. Na afloop heb je meer inzicht in kansen, risico’s en praktische toepassingen van AI binnen jouw onderneming.

Praktische informatie
Datum: dinsdag 6 oktober 2026
18.00 – 18.30 uur: inloop met lichte maaltijd
18.30 – 21.00 uur: Programma
21.00 – 22.00 uur: Netwerkborrel

Locatie: FloriWorld Trade & Event Center, Aalsmeer (gratis parkeren)

Aanmelden

Meld je aan door onderstaand formulier in te vullen:

Naam
Ik wil ook graag de nieuwsbrief ontvangen.